Lituanikono įžanga. Susipažinkite su Magic: the Gathering

Magic: the Gathering – populiariausias kolekcinių kortų žaidimas pasaulyje. Įvairiais vertinimais, jį žaidžia nuo 6 iki net 20 milijonų žmonių. Prisijunk prie jų ir tu!

mtg_anonsas

Magic: the Gathering, nors yra vadinamas kortų žaidimu, visiškai nepanašus į įprastomis kortomis žaidžiamus. Tai yra magų kova, kurioje grumiasi jums paklūstantys padarai, laksto burtai, naudojamos galingos relikvijos… Taip pat tai yra strateginis žaidimas, į didžiausius turnyrus sutraukiantis tūkstančius žaidėjų iš viso pasaulio, šimtus tūkstančių pritraukiantis žiūrėti turnyrų transliacijas, o milijonams teikiantis malonumą žaidžiant draugų būryje. Kokį kelią pasirinksite jūs – priklauso tik nuo jūsų pačių.

„Rikyje“ Vilniaus Magic: the Gathering žaidėjai renkasi keletą kartų per savaitę, o rugsėjo 15-ą dieną kviečiame prie žaidimų vakaro prisijungti visus susidomėjusius. Patyrę žaidėjai pamokys jus taisyklių, supažindins su žaidimo pasauliu, atsakys į klausimus ir netgi padės susidėti pirmąją kaladę, kuri jums nieko nekainuos!

Veiksmas vyks stalo žaidimų klube „Rikis“, Šv. Stepono g. 5, pasažo rūsyje. Pradžia – 19 valandą.

Renginio įvykis Facebook.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *