Lituanikono įžanga. Tolkinėjimai Kaune

Ateinantį pirmadienį, rugsėjo 12-ą dieną, kviečiame jus į Tolkinėjimus Kaune. Šių metų pavasarį vilniečiams įprasti susitikimai išsiplėte ir į Kauną, kur reguliariai vyksta jau pusmetį. Šis susitikimas – puiki proga prisijungti prie tolkinistų (ir apskritai fantastų) bendruomenės!

tolk_7_iii_virselis

Kūryba yra žavi tuo, kad ji ir kitus kūrybingus asmenis įkvepia kurti. Taip sukurti pasauliai, personažai, istorijos persikelia iš vieno mediumo į kitą: iš knygos į fotografiją, į filmą, į muziką.

Tarp J.R.R. kūrybos gerbėjų yra ir muzikantų. Ir garsių, ir žinomų tik išrankesniam, specifiškesniam klausytojui. Pradedant Led Zeppelin ir baigiant, tarkime, Summoning, grojantiems niūrų ir tamsų metalą, puikiai perteikiantį tamsiąsias Viduržemės erdves. O ar žinojote, kad tolkieniškų dainų yra įrašę ir Megadeth?

Tad šiuose Tolkinėjimuose – apie Profesoriaus įtaką muzikai ir patiems muzikantams. Daugiausia kalbėsime apie roką ir iš jo išsivysčiusias žanrus, bet ne tik (spoiler alert – bus ir truputis jazzo!).

Tolkinėjimus ves fantastas tolkinistas metalistas Adis. Preliminariai numatoma vieta – kavinė „Kultūra“ Donelaičio gatvėje. Susitinkame 19 valandą.

Renginio įvykis Facebook.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *