Lituanicono įžanga „Rikyje“

Artėjant Lituaniconui, stalo žaidimų klubas-parduotuvė Rikis, daugelio fantastų mėgiama susibūrimo vieta, kviečia apsilankyti dviejuose savo tradiciniuose renginiuose.

Rugsėjo 21 dieną, ketvirtadienį, kviečiame susipažinti su kolekcinių kortų žaidimu Magic: the Gathering. Populiariausias tokio tipo žaidimas pasaulyje, turintis daugiau nei 20 milijonų žaidėjų, ateinančiais metais švęs 25-ąjį gimtadienį. Lietuvoje jis žaidžiamas beveik nuo pat atsiradimo, o prie nuolatos augančios bendruomenės galite prisijungti ir jūs! Naujokų vakare patyrę žaidėjai supažindins jus su taisyklėmis, papasakos apie žaidimo pasaulį ir padės susidėti pirmąją kaladę. O gal ne pirmąją? Galbūt kažkada seniai žaidėte ir norite prisiminti? Tą irgi galėsite padaryti! Facebook’e įvykį rasite čia.

O rugsėjo 29 dieną, Lituanicono išvakarėse, Rikis kviečia į stalo žaidimų vakarą. Jų įvairovė – neaprėpiama, tad gali būti sunku išsirinkti, ką norėtumėte pažaisti, ir baisu įsitraukti. Stalo žaidimų vakare galėsite išbandyti ne vieną žaidimą, o patikusį čia pat ir įsigyti. Be to, visos vakaronės metu turėsite galimybę laimėti skanių prizų. Facebook įvykis – čia.

Rikis įsikūręs Šv. Stepono g. 5, rūsyje esančiame pasaže.