Lituanicon įžanga – susipažinkite su jugger

Jugger – jau daugiau nei metus Lietuvoje ir daugiau nei dešimtmetį pasaulyje žaidžiamas žaidimas, kurį trumpai galima pavadinti fechtavimo ir regbio hibridu. Gal šią vasarą pastebėjote Vingio parke ar prie Baltojo tilto lakstančius žmones su keistomis lazdomis daužančius vieni kitiems per kupras, gal kažką viena ausimi girdėjote apie šį fantastinį sportą, o gal pirmą kartą apie jį perskaitėte čia – bet kuriuo atveju, šeštadienį, rugsėjo 23 dieną, kviečiame į Vingio parką su juo susipažinti artimiau!

Pavasarį lietuvių jugger žaidėjų delegacija vyko į Latviją, kur buvo surengtas pirmasis Baltijos šalių jugger draugystės turnyras (Baltic Jugger Frienship Tour). Dabar latviai atvyksta į svečius pas mus. Latviai juggerį žaidžia metais ilgiau, nei mes, taigi tai bus ir proga pamatyti, kaip žaidžia labiau patyrę kolegos.

Turnyro pradžia – 14 valandą. Pradžioje vyks parodomosios rungtynės tarp Lietuvos ir Latvijos komandų, vėliau – draugiškas mišrių komandų turnyras, kuriame galės dalyvauti ir nauji žmonės.

Facebook įvykis.