„Comic Con Baltics“ žvaigždžių spiečiuje suksis ir „Lituanicono” sistema

Ei, fantaste!

Na, ar net jei savęs tokiu ir nelaikai, bet fantastika vis dėlto patinka – tikimės, pastebėjai visur aplink orbitoje kibirkščiuojančią informaciją apie „Comic Con Baltics“?

Ten turėtų būti gerai – bus galima pamatyti aktorius, vaidinusius „Game of Thrones“, „Harry Potter“, „Deadpool“ ir net keliuose „Star Wars“ filmuose, apžiūrėti ir nusifotografuoti šalia erdvėlaivio ar Geležinio sosto, Jameso Bondo mašinos ar Transformerio – na ir taip toliau.

Bet žinok, „Comic Con Baltics“ bus ir dalelė „Lituanicono“!

Ten rengsime „Blitz RPG“ –  greitas, neilgas (keliolikos minučių trukmės) stalo vaidmenų žaidimų sesijas (vardan taupumo jas toliau ir vadinsime tiesiog RPG, pagal Role Playing Game), labiausiai pritaikytas tiems, kurie išvis nėra tokių žaidimų bandę , nors, žinoma, niekas nedraus prisijungti ir tiems, kurie jau yra žaidę).

Bet čia – dar ne viskas. Svarbiausia, tai nebus šiaip RPG sesijos – tai bus RPG, susiję su Lietuva, jos herojais ir gana netikėtais fantastinių pasaulių deriniais.

Štai pavyzdžiui – kaip manote, kaip kiberpankiniame pasaulyje atrodytų ir ką veiktų Vytautas Kernagis? O Konstantinas Čiurlionis, jei jis gyventų magijos pasaulyje (apsimeskime, kad jis savo galvoje tokiame negyveno)? Na, ar Vytautas Didysis, jei jis būtų gyvenęs ne XIV-XV, o XXIV-XXV amžiuose ir vadovautų Lietuvos Sistemos kosminei flotilei?

Pažadame, nuobodu nebus. O prie to nenuobodumo dar prisidės ir tai, kad kiekvienas Blitz RPG žaidėjų personažas bus kuriamas naudojant visiškai futuristišką technologiją – Dirbtinį intelektą. Ir ne, čia ne koks juokelis – mes iš tiesų šiai užduočiai sukūrėme ir apmokėme DI.

Tad ateikite. Bus tikrai smagu.

O ir fantastika liesis laisvai!

„Comic Con Baltics” vyks Vilniuje, parodų rūmuose „Litexpo“, jau gruodžio 2-3 dienomis. Bilietus į renginį galite įsigyti čia.