- Dokai, kur mes?
- Ne, kur, o kada, Marti!
- #$%&, Dokai, nenervink.
[seniokiškas kikenimas] [tyla]
- Hm. Nu gerai. O rimtai, Marti, kažko tuštoka čia. Įdomu, kur mes - ir kada?
- Dokai, aš nežinau! Čia tu turi žinoti - gi pats sakei, kad ten, kur vykstam, vis dėlto mums dar reikės kelių! Atsimeni tą trenktą renginį “Lituanicon CXXIX” - kur ten pranešimą skaitėm, o paskui tu užsiciklinai - “varom ankstesnių Lituaniconų pažiūrėt, varom ankstesnių Lituaniconų pažiūrėt, Zemeckio protėvių žemė, Zemeckio protėvių žemė!”?
- Nu… jo… bet tai... visi pirmi 30 Lituaniconų gi vykdavo vasarą! Aš Lietuvos Fantastikos Šimtmečio Almanache tikrinau!
- Reiškia, ne visi, Dokai!
- Great Scott!!! [pauzė] - Marti, kokią datą matai laiko mašinos skalėje?
- 2016! Tu ką - pats nematai?
- Matau, tik norėjau pasitikrinti. Tikram mokslui visada reikia kontrolinės grupės! Gerai, šokam į priekį?
- Ech… [atodūsis]. Šokam, Dokai…
[blyksnis, degančios vėžės danguje]
- Dokai.
[pauzė]
- Pats matau…
- Tu tikras, kad Almanachas buvo tikslus? Ar kad ne iš kokios alternatyvios realybės?
- Marti! Kelionėse laiku niekada negali būti tikras! Bet ten tikrai buvo parašyta - visi Lituaniconai vyksta pavasarį arba vasarą!
- Gerai, tiek to… Šokam į 2017?
- Šokam!
- Gerai. A, palauk! Man kažkoks notificationas atei…
[blyksnis, degančios vėžės danguje]
- Ką sakei, Marti? - Ai… man kažkoks notificationas į Lituanicono appsą atėjo...
- Kokį dar Lituanicono appsą? Nėra tokio!
- Man atrodo, 2019-aisiais jau bus. Pala, netrukdyk skaityti… DOKAI!!!
- KĄ???
- 27 IR 28 LITUANICONAI BUVO RUDENĮ! O DABAR VA, RAŠO - 2018 metais “LITUANICON XXIX” SUGRĮŽTA PRIE IŠTAKŲ IR BUS PAVASARĮ!
- GREAT SCOTT!!! !!! !!!
------------
Ne - deja, kad ir kaip būtų gaila, vis dėlto šis epizodas nereiškia, kad į “Lituanicon XXIX” mums pavyko prisikviesti Robertą Zemeckį, Michael J. Foxą ar Christopherį Lloydą :( Bet tai reiškia, kad vos tik pasitaikius tinkamoms galimybėms, “Lituaniconas” sugrįžta prie savo istorinių ištakų - ir vėl vyks pavasarį! Tiksliau - jau vos po penketo mėnesių!
Pasižymėkite šią datą kalendoriuje - ir nepamirškite susidiegti specialiai renginiui sukurtą programėl… Ai, bendrai ne. Ji bus sukurta tik 2019-aisiais. ¯\_(ツ)_/¯