Šaltinis: New York Film Academy

Filmų kūrimo dirbtuvės Lituanicone

2018-03-23

Lituanicon XXIX daug dėmesio skirs kūrybai ir kūrėjams. Ne tik tiems, kurie jau ir taip garsūs ir žinomi, bet ir tiems, kurie tik nedrąsiai pasvajoja apie šlovę, daugiamilijoninius tiražus ir autografo reikalaujančias gerbėjų minias. Ar bent jau nori savo pirmuosius (ar antruosius, ar dešimtuosius) kūrinius padailinti ir pagerinti, o gal tiesiog pradėti kurti, bet nežino, už ko nusitverti.

Taip pat daug dėmesio skirsime ir Lietuvai. Jei skandinavų, graikų ar japonų mitologija ir istorija gali būti fantastinių kūrinių pagrindu, kuo blogesnė mūsiškė? Ogi niekuo! Lituanicone vyks kūrybinės dirbtuvės (workshopas), kurių metu sužinosite, kaip kuriami filmų siužetai ir patys išbandysite jėgas rašydami siužetą lietuviškam fantastiniam blockbuster’iui.

O tam, kad vaizduotė padirbėtų ir iki Lituanicono, bei kad workshopo vedėjai jam geriau pasiruoštų, kviečiame pagalvoti, pabalsuoti bei pasisakyti, kokius siužetus įsivaizduojate. Kiekvieną savaitę iki pat Lituanicono klausime jūsų, kokius įsivaizduojate įvairaus pobūdžio fantastinius filmus (o gal ir serialus, knygas arba žaidimus), susijusius su Lietuva. Originaliausių idėjų autorių Lituanicone lauks prizai!

Pirmoji apklausa - apie istorinę fentezi. Pavyzdžiai iš pasaulio literatūros - Jonathan Strange & Mister Norrell, Narrenturm, Temeraire (Jo didenybės drakonas). O koks laikmetis būtų geriausias lietuviškos istorinės fentezi veiksmui? Atsakykite apklausoje žemiau arba Facebook'e.

 

Koks laikmetis būtų geriausias lietuviškos istorinės fentezi veiksmui?
Romos laikų baltų gentys
18%
Mindaugo Lietuva
21%
Algirdo ir Kęstučio Lietuva
25%
Žygimanto Augusto Lietuva
14%
Padalinimų epocha
21%
Iš viso balsų: 28

Partneriai

 
 
 

Organizatoriai