Lietuviškas fantastinis kūrinys - penktoji apklausa

2018-04-20

Liberalizmo triumfas utopiškai atrodo tik iš pirmo žvilgsnio, o po plonu luobu slepia distopišką pasaulį. Taip mano praėjusios savaitės apklausos dalyviai, šį scenarijų išrinkę kaip įdomiausią distopinės Lietuvos variantą.

Šią savaitę pasinerkime į svaiginantį superherojų pasaulį. Už gyvenimą didesni didvyriai ir didmoterės, fizikos dėsniams nepaklūstančios kovos ir pompastiški specialieji efektai - viso šito esame matę (ir skaitę, ir žaidę) daugybę kartų, bet, bent jau sprendžiant pagal kino teatrų statistiką, mums vis negana. O kokie superherojai galėtų būti Lietuvoje? Kaip jie atsirado - grybaujant įkandus erkei? Magiškų krepšinio rungtynių metu? Sugriuvus gintarinei Jūratės piliai? Vaizduotei tikrai yra kur pasireikšti!

Apklausos klausimas - tik vienas superherojinio kūrinio aspektas: kokiu laikotarpiu galėtų vykti pagrindinė istorija. Bet, kaip visada, kviečiame komentaruose siūlyti įvairiausias idėjas, ne tik konkrečiai susijusias su klausimu. Geriausių pasiūlymų autorių Lituanicone lauks prizai!

(Iliustracija: onelung (Kostas Stankevičius))
 

Apklausos

Kokiu laikotarpiu galėtų vystytis lietuviško superherojaus istorija?
Knygnešių epocha
26%
Pirmasis pasaulinis karas
15%
Pokario partizanų kovos
31%
Brežnevo stagnacija
8%
Sąjūdžio laikai
20%
Iš viso balsų: 61

Partneriai

 
 
 

Organizatoriai