Lietuvių kuriami kompiuteriniai žaidimai - SaviorX ir Sipho

2018-04-24

Šiandien pristatome dar du kompiuterinius žaidimus, kuriuos išbandyti galėsite Lituanicone. Abu yra dar kuriami, taigi tai bus bene pirmoji proga visiems norintiems su jais susipažinti!

SaviorX

Šis 2D galvosūkių žaidimas dar neišleistas spėjo užsitarnauti simpatijas ir nuskinti kelis apdovanojimus (vieną iš jų – už geriausią vizualiką). Čia žaidėjas nubloškiamas į tolimą kosmoso kampelį ir turi sukonstruoti bei išbandyti kosminį laivą, kad sustabdytų planetų apokalipsę. 

Nepraleiskite progos tapti pirmaisiais, išbandžiusiais žaidimą, taip pat sekti kūrimo procesą bei pabendrauti su kūrėju!

 

Sipho

Jūsų dėmesiui – dar vienas debiutinės lietuvių komandos kuriamas žaidimas – Sipho. Jame žaidėjo kontroliuojamas padarėlis atsiduria po vandeniu, nuožmioje kovoje už išgyvenimą, kur arba valgai kitus, arba pats būni suvalgytas. Vienas įdomiausių žaidimo aspektų – galėjimas kurti ir modifikuoti savo padarą, kurio tikslas – medžioti, augti ir pakilti į mitybos grandinės viršų. 

Beje, reikia pasakyti, kad komanda labai laukia žaidėjų atsiliepimų, nes žaidimas dar ganėtinai ankstyvoje kūrimo stadijoje.

Steam puslapis.

Abu žaidimus galėsite išbandyti jau gegužės 5 dieną Lituanicone!
 

Partneriai

 
 
 

Organizatoriai