Lietuvių kuriami žaidimai - Baltų Žemės

2018-04-27

Lietuviai kuria ne tik kompiuterinius žaidimus (apie keletą jau rašėme), bet ir stalo žaidimus. Lituanicone galėsite išbandyti vieną iš jų – Baltų Žemes.

Baltų žemės – tai kvapą gniaužiantis nuotykis nuostabiame baltų pasaulyje. Pasaulyje, kurį dar nedaugelis gerai pažįsta. Tai kitaip papasakota istorija, kurią supras tik šias žemes apkeliavę narsuoliai. Apie juos nepasakos legendos, tačiau akmenyse likę ženklai dar ilgai liudys jų žygdarbius. Jaudinanti, tačiau jau užmiršta pasaka atgims iškritus pirmiesiems kauliukams ir leis pažinti šį pagonišką kraštą.

Personažai, kuriems iškilusius sunkumus padės įveikti tauri širdis, bus verti genčių pagarbos ir dievų malonės. Žaidėjams, siekiantiems savosios šlovės, teks pažaboti pašėlusių būtybių kerus ir tik išmintingi sprendimai, vienybė bei dievų palankumas padės jiems išlikti.

Įstabioje kelionėje žaidėjų laukia iššūkiai ir tyko pavojai - nebus apsieita be burtų ir stebuklų. Tačiau tik atkaklus ryžtas ir personažų vienybė padės pasiekti pergalę.

Daugiau informacijos rasite Facebook puslapyje.

 

Partneriai

 
 
 

Organizatoriai