Ktulinukai Lituanicone!

2018-05-04

Ar jums patiko #Ktulukiškės? Ar svajojate su savimi turėti bent dalelę tų stebuklingų dienų, kai siaubingasis Kthulhu valdė pikčiausią Lietuvos aikštę? Gal norėtumėte prisiminimą apie tai padėti ant darbo stalo ar padovanoti artimajam, kad jūsų ir jų mintis paliestų Didžiojo Kthulhu čiuptuvai?

Pristatome naujieną - Ktulinukai! Tai tikslios 1:20 mastelio Lukiškių Kthulhu paminklo kopijos, pagamintos nenuilstančių kultistų tamsiausiuose Vilniaus užkampiuose. 

Vieno Ktulinuko aukštis - 11,5 cm, svoris - apie 600 g. Sudėtis - betono mišinys (iš to paties maišo, naudoto gaminant tikrąjį Kthulhu paminklą!), metalo armatūra, kartonas, įvairūs užkalbėjimai ir prakeiksmai. 

Kur galėsite įsigyti savo Ktulinuką? Ogi jau rytoj, Lituanicon XXIX, prie Kthulhu paminklo! Kaina - 20 eur. Surinkti pinigai bus panaudoti tolesnių fantastiškų akcijų organizavimui.

Parduodamų Ktulinukų skaičius labai labai ribotas. Akcijos organizatoriai neatsako už šalutinį poveikį, galintį kilti naudojant Ktulinukus ne pagal paskirtį.
 

Partneriai

 
 
 

Organizatoriai