Lituaniconui reikia jūsų paramos!

Lituaniconą organizuoja „Tolkien Lietuva” draugijos savanoriai laisvalaikiu. Siekiame, kad fantastika kiek įmanoma būtų prieinama visiems, todėl Lituaniconas yra nemokamas, finansuojamas valstybinių fondų ir privačių/komercinių rėmėjų lėšomis.

Praėjusių trijų Lituaniconų biudžetų balansas buvo nulinis – pavyko padengti visas išlaidas; to nebūtume pasiekę be daugybės mus parėmusių fantastų pagalbos. Šiemet jūsų parama mums irgi be galo svarbi. Be to, Lituaniconas juk trisdešimtasis, norime padaryti geriau ir gražiau, nei ankstesniais metais

Kaip mus paremti? Tam yra net trys paprasti būdai:

1. Galite pervesti pinigus per PayPal sistemą:

2. Galite pervesti pinigus į asociacijos „TL Draugija” banko sąskaitą nr. LT427044060007479400 (bankas SEB). Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite „Parama Lituaniconui”.

3. Galite paskirti „TL Draugijai” 2% savo sumokėto pajamų mokesčio. Tam jums reikės deklaruoti praėjusių metų pajamas ir užpildyti formą FR0512. Ją pildant, reikės įrašyti ir mūsų juridinio asmens kodą 302445265

Už paramą ne tik pasakysime ačiū, bet ir padovanosime Lituanicon suvenyrų.


Paaukojusiems 10 ir daugiau eurų padovanosime Lituanicon ženkliuką; parėmusiems 20 ir daugiau – dar ir marškinėlius, o 30 ir daugiau eurų paaukojusiems – ir ženkliuką, ir marškinėlius, ir knygą.


Parama bus daugiausia naudojama padengti renginio komunikacijos ir reklamos išlaidas.

Author: Lituanicon